Indiana

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Indiana kinnisvara müügikuulutusi.

Kinnisvara müügiks Indiana

Kui soovite osta kinnisvara müügiks rikkalikus kohas, vaid ka vaikses riigis, tuleb valida Indiana. Tuntud kui Hoosieri riik, kasvab Indiana soodsamalt kui paljud teised Ameerika Ühendriigid. Indiana osariik asub Michigani järve lähedal. Tegelikult piirneb see ka Michigani, Ohio, Kentucky ja Illinoisiga.

Indiana on rahva 17. kõige rahvaarvuga riik ja 38-kohaline piirkond. Riigis on mitu suurlinnapiirkonda, kus on rohkem kui 100 000 elanikku ja paljud väiksemad linnad.

Tänu Indiana tööstuse ülejäägile on töötuse määr üsna madal. Indiana töötus oli 2018. aasta märtsis 3,2%, mis on peaaegu kogu protsendipunkti alla riigi keskmise. Praeguse riikliku suundumuse järgi väheneb Indiana töötuse määr, mis tähendab, et on uusi töökohti.

Indiana majandus on ülejäänud rahvaga võrreldes väga tervislik. Aasta-aastalt paraneb ja 2017. ja 2018. aasta vaheline erinevus on minimaalne.

Intressimäärad, kuigi veidi suurenevad, on endiselt atraktiivsed ja soodustavad Indiana müügiks müüdava kinnisvara turgu, aga ka omandiõigust. Aastal 2018 kasvab nõudlus Indiana müügiks pakutava kinnisvara järele, eriti ühepereelamute puhul, nagu 2016. ja 2017. aastal.

Kuid see ei ole kõik roosid uue Indiana majaomanikele.

Tööhõive kasv ja madalad intressimäärad loovad kiiresti areneva eluasemeturu ning mõnedes kõrge nõudlusega piirkondades võitlevad ehitajad, et pakkuda piisavalt sõltumatuid kodusid taskukohaste hindadega, et rahuldada tervisliku majanduse nõudlust.

NAR (Riiklik Vahendamine) teatab, et nii uus kodu müük kui ka olemasolev kodumüük kasvavad rohkem kui 2016. ja 2017. aastal. Olemasolev eluasemete kasv kasvab keskmiselt 2017. aasta keskel 6,9%, samal ajal kui uus ühekordne pereelamute müük suureneb sel aastal 17,1%.

Carmel Niche, Indiana, on üks parimaid elamis- ja ostukohti Indiana müügiks. Carmel on umbes 86 000 linn ja lähim suurlinna linn on Indianapolis.

Linn on saanud suurepärased hinnangud riigikoolidele, eluasemele, pere sõprusele, töökohtadele, kuritegevusele, turvalisusele, tervisele ja füüsilisele sobivusele.

Carmelis on väga tervislik kinnisvaraturg ja see on üldiselt vabad mõningatest väiksematest küsimustest, mida suurlinna eluasemeturg, nagu Indianapolis, kogeks liiga kallina majutuse ja väikese pakkumisena.

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Cod. 26489

Müük 4 magamistuba, Indiana, Lake County, Gary, 716 Tyler Street Gary, IN 46402, USA

67,699.08EUR
Müük
4 magamistuba

159.61 m²
Suur 2-korruseline kodu, 4 magamistuba, 2 vannituba ja ton potentsiaali. Ligi kiirteede, kirikud ja arstiabi. (Vajab renoveerimine). Motiveeritud Sell...
Cod. 9364

Müük Muu (äripinnad), Indiana, Adams County, Indianapolis, 3437 N Tacoma Ave

21,155.96EUR
Müük
Muu (äripinnad)

20000 m²
2 lugu kodus keldris ei esitata. 1,5 bathrooms.
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
 
 
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB